Ortopedik Yatak Halsa Yatak

Ortopedik yatak kavramı üzerine kafa karıştıran kavramlar var. Full Ortopedik, Tam Ortopedik, Yarı Ortopedik gibi kavramlar bu karışıklığın terimleri. Bu terimleri kafanıza takmayın.

Bazı fiziki rahatsızlıklar sonucunda, kısa süreli sert zeminlerde yatmak gerekebilir. Bu durumlarda sert yataklar tercih edilir. Bu yataklara full otopedik yatak denebilir. Ancak her yatak size uygun ergonomide olmayacağı gibi her insanın fiziki rahatsızlığı, boy-kilo dağılımı da farklıdır. Bu sebeple ortopedik yatak kavramı için şöyle bir aydınlatma yapabiliriz. Yatağın ortopedikliği sizin (varsa) fiziki rahatsızlığınıza, boy kilo dağılımınıza, vücut coğrafyanıza göre değişir. Nasıl ayakkabı veya kıyafet denerken uygun bedeni arıyorsak yataklarda da size uygun olanı arayıp bulmanız gerek. Bunun için mağazamıza gelip bir kahve içip sonra bütün yatakları denemeniz gerekiyor. Elbette bizde sizin için doğru ortopedik yatak modelini bulmanızda yardım edeceğiz. Gelmeden önce ürünlerimizi tanımak isterseniz tüm modelleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

“Ortopedik Yatak” için 2 yorum

  • Bende bu bundan 40 yıl evvel yatak aldım hala kullanıyorum ama artık değiştireceğim çok memnun kaldım yazlık kışlık ortopedik

  • Ortopedik yatak ararken bulup gittiğim bir mağaza. Çok ilgili ve işinde uzmanlar. Yataklar birçok markadan 10 gömlek yukarda fiyatlarda aynı bantta. hızlı teslimat için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.