Yaylı yataklar omurga desteği açısından öncelikli bir seçenek olabilir. Yaylı yatak ürünlerimiz kendi içinde 3 ayrı yay sistemine göre gruplanmıştır. En geliştirilmiş yay sistemleri arasında yer alan ProCoil, ProFlex ve ProPocket yaylar sadece Hälsa Yatak'ta. Aşağıdaki ürünlerimiz sadece yaylı yatak özelliğine sahip yataklardır. Yaysız yataklarımız Karlstad, Uppsala ve Hornovan modellerimizdir. Tüm yatak modelleri için tıklayın.

ProFlex Yaylı Yataklar

ProFlex® Yay Sistemi İsveç’te üretilen uzun ömürlü yay teknolojisi olan ProFlex®, uyku sırasında omurgayı doğru bir pozisyonda tutmak amacıyla ortaya çıkan en üstün ürün olarak dikkat çekiyor. İsveç’te tasarlanan 5 bölgeli yay sistemi ProFlex®’te, vücudunuzun hassas bölgelerine destek vermek için 5 ayrı bölgede farklı sertlik bulunuyor.

ProPocket Yaylı Yataklar

ProPocket® Yay Sistemi Her biri ayrı ayrı paketlenmiş ve bağımsız çalışabilen yaylar, kişiye özel tepkiler veriyor, farklı vücut tiplerine mükemmel bir şekilde adapte oluyor ve omurga desteği sağlıyor. ProPocket®, yaylanma ve esneklik hissiyle oluşan mükemmel konforuyla, sizi eşsiz bir uyku dünyasına davet ediyor. Kendisine has yaylanma efektine sahip ProPocket®, paketler sayesinde vücudunuzun ağırlığını yatağa eşit oranda dağıtıyor ve benzersiz bir yaylanma etkisi yaratıyor. Bu yay sisteminde, metrekareye düşen yay sayısı fazla olduğundan, vücudun temas edeceği yay sayısı da artıyor. Bu şekilde daha fazla noktadan destek alan omurga için daha da ortopedik bir ortam sağlanmış oluyor.

ProCoil Yaylı Yataklar

ProCoil® Leggett & Platt’ın kesintisiz ve sürekli yay sistemlerinde en son model olan ProCoil®, yaylı yataklar içerisinde en fazla yaya sahip olma özelliğini taşıyor. Bu benzersiz özelliği sayesinde üst düzeyde, sessiz ve kesintisiz bir uyku konforu sağlıyor. Deformasyona karşı özel ısıl işlemi uygulanmış yay karkası yatağın ömrünü de uzatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.