Jönköpings

Yatağınız da, siz de derin ve rahat bir nefes alın…
Jönköpings yatakları, doğanın tazeliğini ve rahatlık duygusunu evinize getiriyor… Kendinizi yeşilliklerin ve çiçeklerin ortasında, kuş sesleri içinde uyumuş gibi hissedecek, güne taptaze bir şekilde başlayacaksınız.

Jönköpings ile kesintisiz ve sürekli uykuya hazır mısınız?

 ProCoil® Yay Sistemi Amerikan Leggett & Platt’ın kesintisiz ve sürekli yay sistemlerinde en üst model olan ProCoil®, yaylı yataklar içerisinde en fazla yaya sahip olma özelliğini taşıyor. Bu benzersiz özelliği sayesinde üst düzeyde, sessiz ve kesintisiz bir uyku konforu sağlıyor. Deformasyona karşı özel ısıl işlemi uygulanmış yay karkası yatağın ömrünü de uzatıyor. Yatağınızın kullanım yüzeyini genişleten ve sıkı bir oturma yüzeyi temin eden Pure Edge HD System ile konforlu bir kullanımdan yararlanabilirsiniz.

Active Support Technology® Kaslarınızın daha doğal bir uyku pozisyonunda dinlenmesini sağlıyor. Active Support Technology sayesinde yatağın içerisindeki yaylar, uyku sırasındaki hareketlerinize anında uyum sağlıyor, vücudunuzu destekliyor, aktif ve rahat bir uyku sunuyorlar.

Fine Wire Technology Isıl işlemle dayanıklılığı artırılmış yaylar sayesinde benzer yataklara göre neredeyse 3 kat daha fazla kullanım süresi sunuyor. Uyku esnasındaki ısı ve nem dengesini %28 daha iyi koruyabiliyor.

MaxSpinal Technology ile bel ve basen bölgesine ekstra destek ve rahatlık elde ederken, Spine Support System – SSS ile ise omurganıza tam destek alabilir, her sabah dinç bir şekilde uyanabilirsiniz.

“Jönköpings” için 2 yorum

  • hepsini denedik bunu aldık. biraz kilo olunca orta yumuşak ve yumuşak yatakları eledik zaten. 180×200 ebat anca kurtardı bizi. bir kaç aydır kullanıyoruz eşimde bende memnunuz.

  • Merhaba bu yatağı daha önce İstanbul maskor subenizde begenmistik yalnız bursada bayiniz olmadığı için bulamıyoruz yardımcı olabilirseniz memnun oluruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.