narke_top

Yatak Ölçüleri%10 KDV İndirimli
Liste Fiyatı
%30 İndirimli ve
Taksitli Fiyatı
160×200 cm21.800 TL15.260 TL
180×200 cm24.843 TL17.390 TL
180×210 cm27.757 TL19.430 TL
200×200 cm27.029 TL18.920 TL
200×210 cm29.843 TL20.890 TL

Närke

 Doğadan size hediye, doğal bir uyku keyfi yaşayın…

El işçiliğinin en lüks hali, bu yatakta kendini gösteriyor. Ustaların maharetiyle geleneksel İsveç yatak üretiminin eseri olan Närke yatakları, üst düzey bir konfor yaşamanız için tasarlandı.

Hälsa Närke, Belgium Flax kumaş teknolojisiyle ayrıcalıklı bir uyku keyfi sunuyor. Ayrıca, ileri teknolojinin ürünü ProPocket® Yay Sistemi ile birlikte olağanüstü yaylanma hissi veren bu yatak, uyku konforunuzu benzersiz bir seviyeye taşıyor.

ProPocket® Yay Sistemi Her biri ayrı ayrı paketlenmiş ve bağımsız çalışabilen yaylar, kişiye özel tepkiler veriyor, farklı vücut tiplerine mükemmel bir şekilde adapte oluyor ve omurga desteği sağlıyor.

ProPocket®, yaylanma ve esneklik hissiyle oluşan mükemmel konforuyla, sizi eşsiz bir uyku dünyasına davet ediyor. Kendisine has yaylanma efektine sahip ProPocket®, paketler sayesinde vücudunuzun ağırlığını yatağa eşit oranda dağıtıyor ve benzersiz bir yaylanma etkisi yaratıyor.

Bu yay sisteminde, metrekareye düşen yay sayısı fazla olduğundan, vücudun temas edeceği yay sayısı da artıyor. Bu şekilde daha fazla noktadan destek alan omurga için daha da ergonomik bir ortam sağlanmış oluyor.

Less Partner Disturbance Technology Eşlerin birbirlerinin uyku sırasındaki istemsiz dönüş hareketlerinden etkilenip rahatsız olmaları sorununu en aza indiriyor. Böylece, gece boyunca herkese kesintisiz ve yüksek konforlu bir uyku sunuyor.

El İşçiliği Hälsa yataklarında geçmişin el ustalığını geleceğin teknolojileriyle buluşturuyoruz… Yenilikçi teknolojilerin kullanıldığı yataklarımızın her biri, aynı zamanda ustaların el becerisiyle şekilleniyor.

At Kılı Hälsa yataklarında kullanılan ve Avusturya’dan özel olarak sağlanan at kılı, yatak üretiminde yüzyıllardır bilinen en değerli ve nadir bulunan malzemelerden biri. Yatağınızda hava sirkülasyonu sağlıyor, nem birikmesini önlüyor ve böylece doğal bir havalandırma görevi görüyor.

%100 doğal olan at kılı, yatakta benzersiz bir yaylanma oluşturuyor. Uyku sırasında hareket ettiğinizde yatağınızın size hemen uyum sağlamasına destek oluyor. Hava geçirgenliği ve herhangi zararlı bir madde içermediğinden dolayı doğal özelliğiyle de sizi rahat ettiriyor.

Belgium Flax Hälsa için keten bitkisinin liflerinin en güzel ve en uzun olanları özenle seçilerek, sizler için hassas yöntemler uygulanarak kumaş haline getiriliyor. Güçlü ve parlak yapısıyla yatak odanıza hem şıklık hem ferahlık katacak olan Belgium Flax kumaş, doğal ve değerli oluşu nedeniyle binlerce yıldır biliniyor ve tercih ediliyor. Nem emici özelliğiyle cildinizde doğal bir serinlik oluşturuyor, çabuk kuruyor ve tazelik hissi veriyor. Alerjik bünyeler ve hassas ciltler için de tavsiye edilen keten, doğallığı ve saflığı sevenlerin tercihi olarak öne çıkıyor.

“Närke” için 9 yorum

  • Eşimi ikna edip aldık ama uyuduğumuz uykuya değer. Yeni evlenenlere tavsiyemiz, evdeki her şeyi dikkatli seçin ama yatağa ayrı önem gösterin.

  • Değişik bir rahatlığı var , ilk yumuşak gibi geliyor ama uzanınca orta sertlikte. serin ve rahat bir yatak.

  • Bu yatağı 15 gündür kullanıyoruz. Eşimden habersiz aldım kumar oynadım 🙂 . neyseki çok rahat ettikde mahçup olmadım. ilgi alaka için teşekkürler.

  • rahat bir yatak, at kılı doğal malzeme olması da güzel. aldık bakalım bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.