Norrbottens

Kendinizi doğanın ortasında hissedeceksiniz…
El işçiliğinin en lüks hali, bu yatakta kendini gösteriyor. Ustaların maharetiyle geleneksel İsveç yatak üretiminin eseri olan Norrbottens yatakları, üst düzey bir konfor yaşamanız için tasarlandı.
 
 

Hälsa Norrbottens, Belgium Flax kumaş teknolojisiyle ayrıcalıklı bir uyku keyfi sunuyor. Ayrıca, ileri teknolojinin ürünü ProPocket® Yay Sistemi ile birlikte olağanüstü yaylanma hissi veren bu yatak, uyku konforunuzu benzersiz bir seviyeye taşıyor.


Less Partner Disturbance Technology
Eşlerin birbirlerinin uyku sırasındaki istemsiz dönüş hareketlerinden etkilenip rahatsız olmaları sorununu en aza indiriyor. Böylece, gece boyunca herkese kesintisiz ve yüksek konforlu bir uyku sunuyor.ProPocket® Yay Sistemi Her biri ayrı ayrı paketlenmiş ve bağımsız çalışabilen yaylar, kişiye özel tepkiler veriyor, farklı vücut tiplerine mükemmel bir şekilde adapte oluyor ve omurga desteği sağlıyor. 

ProPocket®, yaylanma ve esneklik hissiyle oluşan mükemmel konforuyla, sizi eşsiz bir uyku dünyasına davet ediyor. 

Kendisine has yaylanma efektine sahip ProPocket®, paketler sayesinde vücudunuzun ağırlığını yatağa eşit oranda dağıtıyor ve benzer

siz bir yaylanma etkisi yaratıyor. Bu yay sisteminde, metrekareye düşen yay sayısı fazla olduğundan, vücudun temas edeceği yay sayısı da artıyor.

 Bu şekilde daha fazla noktadan destek alan omurga için daha da ortopedik bir ortam sağlanmış oluyor.

Belgium Flax Hälsa için keten bitkisinin liflerinin en güzel ve en uzun olanları özenle seçilerek, sizler için hassas yöntemler uygulanarak kumaş haline getiriliyor. Güçlü ve parlak yapısıyla yatak odanıza hem şıklık hem ferahlık katacak olan Belgium Flax kumaş, doğal ve değerli oluşu nedeniyle binlerce yıldır biliniyor ve tercih ediliyor. Nem emici özelliğiyle cildinizde doğal bir serinlik oluşturuyor, çabuk kururuyor ve tazelik hissi veriyor. Alerjik bünyeler ve hassas ciltler için de tavsiye edilen keten, doğallığı ve saflığı sevenlerin tercihi olarak öne çıkıyor.

El İşçiliği Hälsa yataklarında geçmişin el ustalığını geleceğin teknolojileriyle buluşturuyoruz… Yenilikçi teknolojilerin kullanıldığı yataklarımızın her biri, aynı zamanda ustaların el becerisiyle şekilleniyor.

Yatak ÖlçüleriListe Fiyatı%35 İndirimli ve
Taksitli Fiyatı
90×190 cm5.785 TL3.760 TL
90×200 cm5.892 TL3.830 TL
100×200 cm6.585 TL4.280 TL
120×200 cm7.985 TL5.190 TL
140×190 cm8.385 TL5.450 TL
140×200 cm8.692 TL5.650 TL
150×200 cm9.185 TL5.970 TL
160×200 cm9.985 TL6.490 TL
180×200 cm11.185 TL7.270 TL
200×200 cm12.185 TL7.920 TL

“Norrbottens” için 4 yorum

  • yaptığım en keyifli alışverişlerden biriydi. Yatağı seçmem 20 dakika sürmedi. yatak hakkında nasıl seçim yapacağım hakkında vs. mükemmel kaliteli bir bilgi akışı sağlandı. Sonrada siparişimin her aşamasında ilgilenildi.
    Yatağım bugün geliyor. Çok heyecanlıyım.

  • Bir arkadaşımın yönlendirmesiyle gittim. mağazadaki sorumlulur yatağı pazarlamaktan ziyade yatağın önemi hakkında bilinçlendirme ve nasıl yatak seçeceğim konusunda bilgi verdiler. Bu öncelikle hoşuma gitti çünkü diğer yatakçılardan birinde “bakın deneyin, hangisi güzelse alalım siparişinizi” gibi birşey söyledi. sanki karpuz seçiyoruz 🙂 ne bir bilgilendirme ne bir anlatım, hepsi sıfır. bir diğerinde ise sürekli olarak pahalı olanları satma çabasında bir arkadaş vardı. yani bir kaç marka dolaştıktan sonra tekrar halsaya geri döndüm. buradaki arkadaşlar işini çok iyi yapıyorlar. norbotens yatak çok hoşuma gitti. eşimde bende içimize sinerek aldık. 10 gün içinde teslim edilecek. şimdiden teşekkürler.

  • Ben böyle bir rahatlık görmedim, zaten mağazaya girdiğinizde uykunuz geliyor birde bu yatağa uzanınca boyutlar arası yolculuğa çıkmış gibi olursunuz. Henüz almadım ama haftaya kredi kartım geliyor, alacağım. 1 aydır tüm yatakçıları dolaştım Halsa yataktan başka yatak beğenemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.