Yatak Ölçüleri%10 KDV İndirimli
Liste Fiyatı
%30 İndirimli ve
Taksitli Fiyatı
90×190 cm9.800 TL6.860 TL
90×200 cm9.914 TL6.940 TL
100×200 cm11.071 TL7.750 TL
120×200 cm12.557 TL8.790 TL
140×190 cm14.214 TL9.950 TL
140×200 cm14.371 TL10.060 TL
150×200 cm15.286 TL10.700 TL
160×200 cm16.529 TL11.570 TL
180×200 cm18.843 TL13.190 TL
200×200 cm20.486TL14.340 TL

SMÅLAND

 KALİTELİ BİR UYKUNUN EN SAF HALİNİ KEŞFEDİN…
 

Zamanı geçmeyen klasik zevklerin son teknolojiyle buluştuğu Hälsa Smaland, uyku keyfinizi artırmak için nefes alan doğal malzemelerden yapılmış bir yatak.

%100 doğal pamuktan üretilen dokuma kumaşa sahip olan, bir tarafında deve yünü, diğer tarafındaysa doğal ipek bulunan bu yatak, sizi her yönden yumuşak ve konforlu bir uykuyla sarıyor.

Hälsa Småland yatağını farklı kılan özelliklerin başında, doğadan ilham alarak kullanılan deve yünü geliyor. Uyku ortamınızdaki sıcaklığı dengeleyen deve yünü, kışın sizi sıcacık sararken, yazın da serin tutuyor.

Hälsa Småland yatağınızın size sunduğu rahatlığı artıran bir diğer özellik de, binlerce yıldır değerini koruyan, doğal bir konfor ve benzersiz bir yumuşaklık sağlayan ipek malzemesi… Hava geçirgenlik özelliğine sahip ipek sayesinde yazın terlemeniz minimum seviyeye iniyor. Böylece REM uyku kaliteniz de artıyor.

ProFlex® Yay Sistemi İsveç’te üretilen uzun ömürlü yay teknolojisi olan ProFlex®, uyku sırasında omurgayı doğru bir pozisyonda tutmak amacıyla ortaya çıkan en üstün ürün olarak dikkat çekiyor. İsveç’te tasarlanan 5 bölgeli yay sistemi ProFlex®’te, vücudunuzun hassas bölgelerine destek vermek için 5 ayrı bölgede farklı sertlik bulunuyor.

Deve Yünü Gündüz ve gece arasında çok yüksek sıcaklık farkı bulunan çöl şartlarına bile uyum sağlayan deve yünü, sıcaklığı dengeleme özelliğiyle biliniyor. Hälsa yataklarında kullanılan deve yünü, sizi kışın sıcak, yazın da serin tutuyor.

İpek Yatak üretiminde binlerce yıldır kullanılan ve her dönem değerli bir malzeme olan ipek, hava geçirgenlik özelliğiyle sizi serin tutuyor. Ayrıca, Hälsa yatağınızdaki ipek dolgu, yatağın vücut hareketlerinize daha hızlı adapte olmasını sağlıyor.

“Smaland” için 10 yorum

 • Ben hemen alıştım, eşim 2 ayda alıştı şimdi ikimizde mutlu mesut yatıyoruz. Çok araştırdım sonuç iyi oldu.

 • Smaland yatakla tanışma hikayem patlamış bel fıtığı tedavi sürecimde tanışmama neden oldu..Çare arayanlara referans olsun diye yazmaktayım..
  Ameliyat olmadan bir takım tedavilerle epey yol kat etmiştik.Ancak beyin omurilik ve sinir cerrahi doktorumun şiddetli tavsiyesiyle çok kaliteli bir yatak kullanmazsam bu süreci atlatamayacağım yönündeydi..
  Yatak araştırması yaptığımda tavsiye edilen bir çok marka (temper ve benzerleri) araştırdım ancak fiyat kıyaslaması yaptıktan sonra direk Halsa Masko 11/B de Ersan bey ile telefonla görüşüp direk yatak seçmeye gittik orada aşırı misafirperver, satış odaklı değil de gerçekten ihtiyacımız doğrultusunda yönlendiren harika bir ekiple karşılaştık , neredeyse 2 saatlik denemeler ve harika kahve ikramıyla yatağımızı direk aldık ve başka yer gezme ihtiyacı duymadık..
  Aynı bedellerde doğal, avrupa üretimi kaliteli yatak almış olduk . sadece yatak almakla kalmayıp yastığını ve alezini de almanızı tavsiye ederim..Aldığım yastık sayesinde boynum da mükemmel desteklenmekte
  yazmak için 3 ay bekledik ve her geçen gün daha da keyifle uyandığımızın farkındayız , Teşekkürler Halsa, teşekkürler Ersan bey…

  • Sevgi Hanım, uğraşıp bu güzel yorumunuzu bize ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Yatağınızı her zaman sağlıkla kullanmanızı dileriz.

 • Visko yatak kullanıyorduk bu yatağa geçtik. Yatak eve geldi ancak bir kaç gün kullandık, alışamadık. Aldıktan 10 gün sonra firmayı aradım rahat edemediğimi söyledim. Ersan bey değişim hakkımın süresinin bitmesine nasıl olsa 15 gün daha var dedi, bazen visko yataklardan geçiş olduğunda alışma süresi uzun sürebilir ancak alıştığınızda hiç bir problem kalmaz dedi. Şu an itibariyle 5 aydır kullanıyorum iyiki değişmemişim yatağı. neredeyse hiç uyanmadan yatıyorum, ağrı probleminde ortadan kalktı. Bunları uğraşıpta neden yazdım? Şu anda çok rahat ettiğim bir yatağı doğru eleme ile aldım, az kalsında değiştirecektik. Yatağa alışma süresi denen birşey varmış. yatağınızı doğru seçtiyseniz bu süreyi mutlaka tamamlayın. Biz eşimlen 25 günde anca alıştık.

 • Bana göre Türkiye’deki en iyi yataklar.. Ayrıca yine bana göre Smaland en iyisi. fiyatlarla ilgili bilgimiz yoktu piyasayı gezince sünger yataklara bi ton para istiyorlar. Aynı paralara doğal, avrupa üretimi kaliteli yatak aldım. 3 aydır kullanıyorum uyku kalitemde büyük fark yarattı. Normalde aldığım ürünlere hayatta olumlu olumsuz yorum yazmayla uğraşmam ama buradaki yorumlar bana referans olduğu için benim yorumumda size referans olmasını istedim. Teslim için 10 gün süre alındı 5. gün teslim edildi. teslimatta problem yaşamadım. Tekrar teşekkürler masko halsa…

 • yatak çok iyi, 6 aydır kullanıyorum ne bi bel ağrısı ne gece sık sık uyanma var. orta sertlikte ama hafifte sert gibi tam kıvamında yani:) yattımı sabaha anca kalkıyorum. Çok ince bir araştırma sonucu aldım değdi.

 • 2 ay önce bu yatağı aldım, ben daha önce uyumuyormuşum onu anladım. Bilinen en iyi visko yatak markasının ürününü kullanıyordum. tam 1 sene haftada 3-4 gün sabah bel ağrısıyla kalkıyordum. Masko 11/B deki Halsa da Ersan bey e bilgilendirmede ve doğru yatağı seçmemizde gerçek anlamda yardımcı olduğu için teşekkür ederim. o kadar çok yatakçı gezdik ama smaland yatak bence efsane. Avrupa üretimi kalite standardı ve konforu yüksek. tüm tanıdıklarımı size göndereceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.