Storsjön

Deliksiz bir uyku için doğal bir seçim…

Hälsa Storsjön yatak, dokuma kumaşı ve bir tarafında doğal yün, diğer tarafındaysa doğal pamuk bulunan dolgusuyla uyku kalitenizin her mevsim üst düzeyde olması amacıyla tasarlandı. Çift taraflı oluşu sayesinde yazlık ve kışlık kullanımı bir arada sunabilen yatağınız, tüm yıl boyunca sizi sarıp sarmalayan ve uykuya geçişinizi kolaylaştıran ekolojik bir uyku ortamı sağlıyor. İskandinav tarzını ve renklerini yansıtan yatak kumaşı ise minimalist bir şıklık sunarak göz zevkinize hitap ediyor.

Doğal Pamuk Uzun lifli, yumuşak ve dayanıklı pamuk kullanılan Hälsa Storsjön, yüksek emici, doğal olarak nefes alabilen ve hijyenik olan bu malzeme sayesinde terlemenizi önlüyor, nemi uzaklaştırıp gecenizin daha ferah ve konforlu geçmesine yardımcı oluyor. Havanın vücudunuza geçmesini sağlıyor ve rahatlık hissi veren bir kuruluk yaratıyor.

İngiliz Yünü Yatağın diğer tarafında bulunan yün malzemeyse sıcaklığı koruyarak yatağınızda güzel ve keyifli bir iklim oluşturuyor.

ProFlex® Yay Sistemi İsveç’te, sağlamlığı dünyaca kabul edilmiş İsveç çeliğinden üretilen uzun ömürlü yay teknolojisi olan ProFlex®, uyku sırasında omurgayı doğru bir pozisyonda tutmak amacıyla ortaya çıkan en üstün ürün olarak dikkat çekiyor. İsveç’te tasarlanan 5 bölgeli yay sistemi ProFlex®’te, vücudunuzun hassas bölgelerine destek vermek için 5 ayrı bölgede farklı sertlik bulunuyor.

MaxSpinal Technology ile bel ve basen bölgesine ekstra destek ve rahatlık elde ederken, Spine Support System ile ise omurganıza tam destek verirken, her sabah dinç bir şekilde uyanabilirsiniz.

Yatak ÖlçüleriListe Fiyatı%35 İndirimli ve
Taksitli Fiyatı
90×190 cm6.754 TL4.390 TL
90×200 cm6.877 TL4.470 TL
100×200 cm7.677 TL4.990 TL
120×200 cm9.169 TL5.960 TL
140×190 cm9.800 TL6.370 TL
140×200 cm10.138 TL6.590 TL
150×200 cm10.723 TL6.970 TL
160×200 cm11.662 TL7.580 TL
180×200 cm13.062TL8.490 TL
200×200 cm14.231 TL9.250 TL

“Storsjön” için 13 yorum

 • Çok güzel ağırlandık ve güzel bir alışveriş oldu bir haftadır kullanmamıza rağmen uyku kalitemiz çok değişti. teşekkürler.

 • Sözünüzde durup zamanında teslim ettiğiniz için öncelikle Masko Halsa Ersan Bey’e , Nuri Bey’e ve Songül Hanıma ayrı ayrı teşekkür ederim. Bayramda rahat uyuduk. Markayı da ürünleri de tavsiye ederim. Yatak alacaksanız Ersan Bey’i bulun.

 • Bel ağrım var ve birazda kiloluyum, Başka bir firmadan 2 ayrı yatak aldım geri verdim. Bir arkadaşım buradan almış önerdi bizde gittik. Yatakları iyice deneyip eledik ve bu modeli aldık. Yatakla ilgili bir derdimiz kalmadı, iyiki almışım dedirten bir marka helsa.

 • Arkadaşlar selam,uzun araştırmalar neticesinde doğru yatağı buldum.Halsa.İlk önce yatak organik olmalı yani doğal.Viscoyu kesinlikle tavsiye etmiyorum çünkü petrokimya ürünü.Yatak ya pamuk ya da yün olmalı.Ben bel fıtığı ameliyatı olmuş biriyim.Ne çok sert ne de çok yumuşak olmalı yatak.Halsada üç yatak denedim sizlerle paylaşmak isterim.

  Belinden rahatsız olanlar içim favori modelim benimde kullandığım Störsjön.Bir tarafı yün bir tarafı pamuk.Ortası az sert üç kısımları az yumuşak.Yatak çevirilip kullanılabiliyor.

  Norrbottens modeli yatakta kaybolmak isteyenler için mükemmel.Bel rahatsızlığı olmayanlara tavsiye ederim.

  Smaland modeli aynı şekilde konfor arayanlar için mükemmel.

  Bir daha alacağım zaman smaland alacağım ,aklımda kaldı😄

  Uyduruk viscolara 5-10 Bin TL vereceğinize doğal yatak alın rahat edin.Yatağa harcanan paradan kaçmayın.Ben Modoko Halsadan aldım yatağımı,Mustafa kardeşim yardımcı oldu,gidin uyuyun öğlen gibi mağazada sonra karar verin.

 • Selamlar,
  Ben storsjon yatak kullanıyorum. Hangi taraf yün hangi taraf pamuk nasıl anlaşılıyor.
  Teşekkürler.

  • Merhaba Barbaros Bey,

   Yatağınızın ön bölümünde yer alan marka model adı gibi yazılar düz olduğunda üst bölüm ingiliz yünü, diğer tarafı ise pamuk dolgu.

 • Merhaba, çift kişilik fiyatlarınızı öğrenebilir miyim ? belimde sırtımda ağrı var fizik tedavi gördüm hala devam ediyor. Sanırım en çok uyan bu yatak.

 • Geçirdiğim kaza sonucu omurgamda problem var, dolayısıyla her yatakta rahat edemiyorum. Uzun bir araştırma sonucu masko halsa yatağa gittik. Ersan kardeşimizin ilgisi ve yönlendirmesiyle 3 saatin sonunda storsjön yatağı aldık. 2 aydır kullanıyorum sırt ağrım kayboldu ve gece terlemiyorum. iki arkadaşımı yönlendirdim yatak almaya gelecekler haberiniz olsun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.