Yatak Ölçüleri%10 KDV İndirimli
Liste Fiyatı
%30 İndirimli ve
Taksitli Fiyatı
180×200 cm13.070 TL9.149 TL (Son 1 Adet Teşhir Ürünü)

Uppsala

 Doğal, sakin ve serin bir uykuya dalın…

İsveç’in el değmemiş doğal güzellikleriyle çevrili bir uyku dünyasına hoş geldiniz… Doğallığın ulaştığı son nokta olan Micromodal kumaşa sahip olan Uppsala yataklarında kendinizi tabiat ananın kucağında hissedebilirsiniz. Kayın ağaçlarının liflerinden üretilmiş̧ yarı doğal kumaş olan Micromodal kumaş, ipeksi bir dokunuşuyla size doğa dostu bir konfor yasatıyor.

Uppsala yataklarında, doğal ve konforlu bir uyku deneyimi sağlayan birçok özellik bulunuyor. Farklı vücut yapı ve ısılarına uyum gösteren özel üretim Visco… 5 bölgeli sık ve rahat kılıfı… Hava transferi teknolojisine sahip Wave Therapy Foam… Sizin için her şeyin en iyisini ve doğalını düşündük.

Yatağınızın içerisindeki Täcker kılıf sayesinde daha fazla hijyen elde edebilirsiniz.

Micromodal Technology Doğallığın ulaştığı son nokta olan Micromodal kumaşla kendinizi tabiat ananın kucağında hissedebilirsiniz… Doğal malzeme üretiminde bir adım daha ileri giden Micromodal, mikroskobik liflerin kabarıklığı sayesinde ipeksi bir dokunuşa sahip; örneğin, pamuğa göre 2 kat daha yumuşak. Kendi kendilerini gençleştirip canlandırma özelliğine sahip olan kayınların liflerinden üretilmiş yarı doğal kumaş olan Micromodal kumaş, size doğa dostu bir konfor yaşatıyor.

Wave Therapy Foam Vücut ısısının yükselmesi nedeniyle rahatsız bir gece geçirenler için Wave Therapy Foam, mükemmel bir seçenek sunuyor. Wave Therapy Foam, vücut ısınızı eşit olarak dağıtıyor ve oluşan terin buharlaşmasını sağlıyor. Hava transferi teknolojisi sayesinde uyku kalitesini artıran bir mikro iklim oluşturulmasına destek oluyor. Yarattığı kuruluk sonucunda gece boyunca rahat etmenizi sağlıyor.

“Uppsala Visco” için 10 yorum

 • Merhaba;
  Bütün yatak, yastık, nevresim … Halsa dan aldık. gerçekten çok kaliteli ve memnunuz.
  Denemelerimizde en az 3 mağazanızı ziyaret ettik. Hepsi Halsa firmasına visco giremeyeceğini belirttiler. Her şeyin doğalı seçildiği bu sebepten Halsa nın fark yarattığı belirtildi. Hak verdik. takdir ettik. Ticari yarışa girmeniz doğal tabi ama bir yandan üzücü. Teşekkür ederiz.

 • Merhabalar
  Fiyattan önce yataktaki visconun yoğunluğu ve kalınlığı önemli benim için.
  Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.
  Muhittin Okka

 • Merhaba,
  3 ay önce yatak alamaya geldiğimde visco sormuştuk. tüm viscoların kanserıjen olduğu, firmanızda visko gibi kanserojen maddelerin kesinlikle sokulmadığını ona alternatif sadece doğal lateks satıldığı belirtilmişti. stokolme karar kılmıştık. şimdi görünce şaşırdım. Teşekkürler

  • Murat Bey,

   İlginize teşekkür ederiz.Konuyla ilgili bilgi veren satış temsilcisi arkadaşımız söylediğiniz gibi ifade ettiyse yanlış bilgi vermiş ve bundan dolayı sizden özür dileriz. Doğru bilgilendirmeyi bu vesileyle burada yapalım. Lateks ve Visco araştırmaya yeni başlayanlar için karıştırılan iki malzemedir. Doğallık olarak tabiki çok fark var. Lateks kauçuk ağacı sütünden (özünden) elde edilen doğal bir malzemedir. Visco ise (memory foam’dan denilir) darbe emici özelliği yüksek olan, geliştirilmiş bir süngerdir. Evinizdeki kanepe, sandalye vb. tüm ürünlerin içinde kullanılan süngerler gibi sentetiktir. Yatak sektöründe popüler bir malzemedir ancak bu malzeme için “kanserojendir, sakın almayın” demek yanlış olur. İyi bir değerlendirme ve eleme sonucunda seçip kullanabilirsiniz. Daha doğal malzemelerle üretilmiş yataklar (örneğin; yün, pamuk, keten vb.) daha iyi bir uyku atmosferi (iklimlendirme) sağlayacağı için, visco yataklardan bu anlamda daha öndedir. Verilecek bilgi çok ama uzun yazılar maalesef okunmuyor. Detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

   Son bir öneri; marka kalitesi önerilebilir ancak model bazlı tavsiye üzerine yatağınızı seçmeyin, vakit ayırın, deneyin, eleyin ve kendiniz karar verin.

 • Yatak fiyatlar nedir 160-200 olanlar en iyisine kadar Fiat aralığını öğrenmek istiyorum bakır gümüş altın platin gibimi sınıflandırıyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.