Västerbottens

 Sudan gelen iyileştirme gücüyle rahatlayın…
 Denizlerin ve göllerin ferahlığından gelen sağlık, doğallık ve güzellikle tanışın… Vasterbottens yataklarında kullanılan OceanRelax teknolojisi, hem biyolojik, hem de estetik özelliklere sahip.
 Doğallık hissini daha da artırmak için yün ve pamuk malzemelerinden üretilen bu yatak, ayrıca yazlık-kışlık kullanımıyla her mevsimde tam keyfinize göre uyku deneyimi yaşatıyor.

ProCoil® Yay Sistemi Amerikan Leggett & Platt’ın kesintisiz ve sürekli yay sistemlerinde en üst model olan ProCoil®, yaylı yataklar içerisinde en fazla yaya sahip olma özelliğini taşıyor. Bu benzersiz özelliği sayesinde üst düzeyde, sessiz ve kesintisiz bir uyku konforu sağlıyor. Deformasyona karşı özel ısıl işlemi uygulanmış yay karkası yatağın ömrünü de uzatıyor. Yatağınızın kullanım yüzeyini genişleten ve sıkı bir oturma yüzeyi temin eden Pure Edge HD System ile konforlu bir kullanımdan yararlanabilirsiniz.

OceanRelax Technology Denizlerden gelen vitaminin gücüyle canlanmak isteyenler için mükemmel bir çözüm sunuyor. OceanRelax, hem biyolojik, hem de estetik özelliklerine sahip. Mavi-yeşil alglerden mikroskobik bir yosun türü olan Spirulina’dan güç alan OceanRelax teknolojisi, doğal ve ferah bir uyku sağlıyor. Tuzlu sulu okyanuslarda ve tatlı su göllerinde bulunan %100 doğal Spirulina, genellikle gıda takviyesi olarak kullanılıyor. Bu nedenle OceanRelax, uykunuzu doğal olarak besliyor.

Active Support Technology® Kaslarınızın daha doğal bir uyku pozisyonunda dinlenmesini sağlıyor. Active Support Technology sayesinde yatağın içerisindeki yaylar, uyku sırasındaki hareketlerinize anında uyum sağlıyor. Vücudunuzu destekliyor, aktif ve rahat bir uyku sunuyor.

Less Partner Disturbance Technology Eşlerin birbirlerinin uyku sırasındaki istemsiz dönüş hareketlerinden etkilenip rahatsız olmaları sorununu en aza indiriyor. Böylece, gece boyunca herkese kesintisiz ve yüksek konforlu bir uyku sunuyor.

Fine Wire Technology Isıl işlemle dayanıklılığı artırılmış yaylar sayesinde benzer yataklara göre neredeyse 3 kat daha fazla kullanım süresi sunuyor. Uyku esnasındaki ısı ve nem dengesini %28 daha iyi koruyabiliyor.

“Vasterbottens” için 10 yorum

  • Dönüp dolaşıp gidip aldığım yatak. Bu yatağa baktıktan sonra başka yerde beğenemedim. İsveç oluşumu beni cezbetti (sempatim var) yatağın doğal ve rahat olmasımı bilmiyorum. Yatak güzel pişman olmadım aldığıma. Söylenenlerin aksine teslimatta hiç bir problem yaşamadım, salı günü aldığım yatak cuma teslim oldu. Emeği geçen herkese buradan da tekrar teşekkürler.

  • Çok rahat ettik, yün yatak istiyordum araştırarak aldım. Ne teslimatta problem yaşadım nede üründe, 1 aylık kullanım neticesinde tavsiye ederim.

  • Herşey için teşekkürler kahveler, kurabiyeler, sohbet… Sabırsızlıkla bekliyorum yatağımın gelmesini

    • Teşekkür ederiz, birkaç gün içinde sevkiyatı sağlanacak. Şimdiden Sağlıkla Kullanın.

  • Alıp pişman olmadığın nadir alışverişlerden oldu. 5 saat uyku dahi uyusam gün içerisinde uyku hali olmuyor. yatak deyip geçmemeklazım, ben kaliteli uyku satın almışım.

  • Sırt ağrılarımın sağlıksal bir problem olduğunu zanneden ben, bu yatağı altıktan sonra anladımki yanılmışım 🙂
    yatağın uyku düzenimi ve sağlığımı bu kadar etkileyeceğini tecrübe ederek öğrendim. Halsaya teşekkürler.

  • Leggett Platt yaya sahip bir ürün alınır. Yıllarca yatak satışı yaptım bir çok markanın ürününü biliyorum. Şimdi başka bir sektördeyim bu ayrı konu:) Yatak ihtiyacım yok ama mesleki meraktan Ankara’daki mağazada ürünleri inceledim. ürünler çok güzel ve kalitesini hissettiriyor. Yatak seçimi kişiye göre değişir ama bana çoğu yatak rahat geldi. Omurga desteği iyi olduğu için rahat ettiriyor. İşin içinden biri olarak öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.